TURNIEJE SPORTOWE

22 oraz 27 listopada w naszej szkole odbyły się turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatowym ogólnopolskiego cyklu rozgrywek piłkarskich o Puchar Tymbarku w kategoriach wiekowych U12 i U10. W pierwszym turnieju brało udział 7 zespołów spośród których najlepszym okazał się zespół reprezentujący szkołę z Borkowic. Nasz zespół uplasował się na III miejscu. Natomiast w młodszej kategorii wiekowej rywalizowało 4 drużyny. Tutaj zwycięzcą została drużyna reprezentująca szkołę z Gielniowa. Nasza drużyny podobnie jak i starsi koledzy zajęła III miejsce. Zarówno starsi jak i młodsi wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki. Organizatorem wydarzeń sportowych we współpracy z PZPN był pan Szymon Głuch.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową walkę i udział w turniejach.