TURNIEJE SPORTOWE

22 oraz 27 listopada w naszej szkole odbyły się turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatowym ogólnopolskiego cyklu rozgrywek piłkarskich o Puchar Tymbarku w kategoriach wiekowych U12 i U10. W pierwszym turnieju brało udział 7 zespołów spośród których najlepszym okazał się zespół reprezentujący szkołę z Borkowic. Nasz zespół uplasował się na III miejscu. Natomiast w młodszej kategorii wiekowej rywalizowało 4 drużyny. Tutaj zwycięzcą została drużyna reprezentująca szkołę z Gielniowa. Nasza drużyny podobnie jak i starsi koledzy zajęła III miejsce. Zarówno starsi jak i młodsi wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki. Organizatorem wydarzeń sportowych we współpracy z PZPN był pan Szymon Głuch.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową walkę i udział w turniejach.

Szymon Głuch

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031