Informacja dla Uczniów i Rodziców dotycząca rozpoczęcia nauki w roku szkolnym 2020/2021 w Zespole Szkół Samorządowych w Klwowie.

Pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami uczniów klas I – VIII odbędzie się 2 września 2020 r. o godz. 8.00 w wyznaczonych salach. Na kolejnych godzinach lekcyjnych będą odbywać się lekcje wg. planu lekcji, który będzie dostępny w Librusie i na stronie szkoły od poniedziałku, 31 sierpnia. Uczniowie przyjeżdżają do szkoły wg. niezmienionego harmonogramu dowozów, który również będzie dostępny na stronie szkoły i gminy od 31 sierpnia.

Dzieci przyjęte do oddziału przedszkolnego w naszej szkole zapraszamy wraz z rodzicami na godzinę 10.00. Spotkanie informacyjne odbędzie się na hali sportowej, wejście od ulicy Przysuskiej. Rodziców prosimy o zabranie własnych długopisów. Przypominamy także o obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz dezynfekowania rąk.

Wszyscy uczniowie zabierają ze sobą obuwie na zmianę, zeszyty i inne przybory szkolne, podręczniki będą wypożyczane w bibliotece szkolnej wg harmonogramu ustalonego przez bibliotekarza już od 2 września.

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Listopad 2020
P W Ś C P S N
« Paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30