Konkurs E-learning 2020 Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy.

W związku z prowadzeniem działań prewencyjnych mających na celu bezpieczeństwo dzieci z terenów wiejskich Biuro Prewencji Centrala Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród najmłodszych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl Centrala Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rozlosuje 100 hulajnóg.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej kasy:

https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/czy-znasz-zasady-bezpiecznego-przebywania-w-gospodarstwie-rolnym-sprawdz-swoja-wiedze-i-wygraj-j/

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31