WYJAZD DO TEATRU NA SPEKTAKL „TAJEMNICZY OGRÓD”

 

8 lutego 2024 r. uczniowie klasy IV i V wraz z p. K. Głuch, A. Nogą i B. Tomczyk uczestniczyli w wyjeździe do Teatru im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, w którym obejrzeli spektakl „Tajemniczy ogród”.

Nastrojowa muzyka, barwne kostiumy, niezwykła scenografia spektaklu przeniosła wszystkich widzów do ogromnego, pustego i mrocznego domu oraz otaczającego, zaniedbanego ogrodu, skrywającego skrzętnie bolesną tajemnicę. Uczniowie mogli podziwiać wzruszającą, pełną ciepła opowieść o przyjaźni, która potrafiła odmienić smutną rzeczywistość bohaterów sztuki i przywrócić ich radość życia.

„Tajemniczy ogród” to lektura zawierająca ponadczasowe prawdy o człowieku i świecie, poruszająca problemy, które dotyczą zarówno dzieci jaki i dorosłych.

Adaptacja pięknej opowieści, której główną bohaterką jest Mary Lennox wywarła na wszystkich ogromne wrażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status