UROCZYSTE PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. To ważne wydarzenie w naszej szkole miało miejsce w dniu 10 stycznia. Był to dzień, na który uczniowie czekali z ogromną niecierpliwością. Pierwszoklasiści zapoznali się z księgozbiorem i regulaminem biblioteki, zasadami wypożyczania, „zdali egzamin ze znajomości bajek i baśni”, złożyli przysięgę czytelnika i wypożyczyli samodzielnie wybrane przez siebie książki. Założenie karty bibliotecznej i pierwsze wypożyczanie książek dało dzieciom dużo radości i powodu do dumy.  Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali dyplomy i zakładki do książek.

Agnieszka Kośka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status