BEZPIECZNE FERIE

Wkrótce rozpocznie się okres ferii zimowych. Jest to wyczekiwany przez dzieci i młodzież szkolną czas wypoczynku. W trosce o ich bezpieczeństwo 10.01.2024r. zorganizowano spotkanie, na którym gościliśmy przedstawiciela PSP w Przysusze, mł. bryg. Radosława Dyla, który przypomniał zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas ferii zimowych m.in. zabaw na śniegu, zjazdów z górki, jazdy na nartach czy łyżwach, organizacji kuligów. Zaprezentował film dotyczący prawidłowego ratowania osób tonących, które weszły na zamarznięty akwen wodny. Uczniowie uzyskali wiedzę na temat jak należy zachować się  i pomóc osobie poszkodowanej w danej sytuacji. Sprawdzona została również znajomość przez uczniów numerów alarmowych.

Pamiętajmy, że tylko zdrowy rozsądek i ostrożność pozwolą nam spędzić ferie zimowe bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status