JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy pierwszej 21 grudnia w naszej szkole wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe, które wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Aktorzy  swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Przepiękny śpiew pastorałek i kolęd  uświadomił wszystkim o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla aktorów, nauczycieli, uczniów i rodziców. Po zakończonym przedstawieniu głos zabrała dyrektor szkoły p. Edyta Sobczak, która podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status