ŚWIĄTECZNE PIERNICZKI

Dzień 18 grudnia dla dzieci z oddziału przedszkolnego był bardzo pracowity, bowiem tego dnia piekły one pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste rączki oraz zakładając fartuszki. Następnie poznały składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne i zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy –  wyrabiały ciasto, wałkowały i wykrawały ciasteczka. a po ich upieczeniu dekorowały je kolorowym lukrem i barwnymi posypkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status