KIERMASZ CHARYTATYWNY

W dniu 4 i 5 grudnia 2023 roku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Katarzyną Wójcik zorganizował w naszej szkole Kiermasz Charytatywny na rzecz Fundacji Dzieci dzieciom. Celem akcji była pomoc rzeczowa dla Domów Dziecka na terenie województwa mazowieckiego. Zbieraliśmy – artykuły szkolne, zabawki, środki czystości, artykuły dla niemowląt, żywność długoterminową, kosmetyki dla dzieci i młodzieży oraz zdrowe słodycze.

Każdy darczyńca został poczęstowany pierniczkami, babeczkami, bałwankami z pianek czy rogalikami przygotowanymi przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego oraz innych uczniów naszej szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, osobom zaangażowanym w akcję, dziewczynkom z SU oraz rodzicom. Sprawiliście wiele radości dzieciom. Dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status