WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Jak co roku 6 grudnia w oddziale przedszkolnym odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nastrój mikołajkowy widoczny był już po przekroczeniu progu naszej sali. Piękny wystrój i muzyka przypominały, że jest to właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedza dzieci. Sześciolatki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dźwięków dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były ubrane na czerwono, a na głowach miały mikołajowe czapeczki i świąteczne opaski. Gdy tylko gość wszedł do sali, na buziach przedszkolaków pojawiły się uśmiechy i radość. Dzieci powitały gościa wierszem, a Mikołaj każdego obdarował prezentem. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia dzieci podziękowały i pożegnały Mikołaja, który udał się w dalszą podróż.

Katarzyna Grzybowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status