WPŁATA NA RZECZ RADY RODZICÓW

Szanowni  Rodzice,

Rada Rodziców ZSS w Klwowie ustaliła, iż w roku szkolnym 2023/2024 opłata na rzecz rady rodziców wynosi 50 zł. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Z zebranych środków zakupujemy dla uczniów miedzy innymi nagrody, dyplomy, drobne artykuły wykorzystywane w ciągu roku, pomoce dydaktyczne oraz organizujemy uroczystości szkolne m. in zabawę choinkową.
Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami.

Pieniądze można wpłacać:

    1. W sekretariacie Zespołu Szkół Samorządowych w Klwowie
    2. Na konto bankowe:

Rada Rodziców Zespołu Szkół Samorządowych w Klwowie
Bank Spółdzielczy w Przysusze F. w Klwowie

10 9145 1095 3401 0873 2000 0001

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Z poważaniem,
Sekretariat  ZSS w Klwowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status