DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

6 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia przyniosły pluszaki, figurki i książki ze swoimi ulubionymi bajkowymi bohaterami. Świętowanie rozpoczęły od wypicia magicznego eliksiru, który przeniósł ich do krainy bajek! Następnie wysłuchały fragmentów znanych bajek i musiały podać ich tytuł. Zamieniły się w Kopciuszka, który oddzielał ziarna grochu od ziaren kaszy. Sprawnie odgadywały zagadki i rozwiązywały bajkowe zadania. Ten dzień sprawił przedszkolakom wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki, i że warto po nie sięgać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status