EKOLOGICZNY PIKNIK RODZINNY,, Z EKOLOGIĄ NA TY”

30 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich
w Klwowie odbył się Ekologiczny Piknik Rodzinny ,,Z Ekologią na Ty” dzięki dotacji pozyskanej przez Gminę Klwów z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w ramach programu 2023-EE-2.
W pikniku brało udział ponad 400 osób. Zaproszeni goście, rodzice, uczniowie oraz mieszkańcy Gminy Klwów mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach ekologicznych, korzystając z 10 stanowisk, mi.in.: rowerów wytwarzających prąd, OZE – odnawialnych źródeł energii, sadzenia roślin antysmogowych, eko biżuterii, ekologicznego koła fortuny oraz innych gier i zabaw o tematyce ekologicznej.
Największą popularnością wśród uczestników cieszyły się stanowiska: eko biżuterii i sadzenia roślin antysmogowych oraz pokój zagadek o tematyce ochrony powietrza.
Najmłodsi uczniowie mogli również skorzystać z innych atrakcji: dmuchanego placu zabaw, zjeżdżali, trampolin. Na wszystkich czekały kiełbaski z grilla, soki, owoce i inne przekąski.
Piknik Rodzinny przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze, a edukacji ekologicznej towarzyszyła wspaniała zabawa przy słonecznej pogodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status