LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – MAJ 2023

W maju uczniowie klasy IV na zajęciach z matematyki oraz zajęciach rozwijających z matematyki wykorzystywali pomoce dydaktyczne do nauki ułamków zwykłych – Fractions hands-on kit zakupione dzięki udziale szkoły w programie #Laboratoria Przyszłości, inicjatywie edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Uczniowie ćwiczyli dodawanie ułamków zwykłych, rozszerzali je i skracali. Korzystając z manipulatorów ułamkowych, uczniowie pracując w parach lub samodzielnie mogli ćwiczyć umiejętności ułamkowe. Zajęcia z wykorzystaniem tych pomocy były bardzo atrakcyjne i  inspirujące dla uczniów.

Izabela Niemirska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status