WYPOCZYNEK LETNI

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Przysusze przesyła informacje dotyczące koloni dla dzieci rolników z województwa mazowieckiego organizowane przez Związek Młodzieży Wiejskiej. Wypoczynki skierowane są do dzieci i młodzieży poniżej 16 r. ż. (urodzonych po 1 stycznia 2007 r.), minimalna granica wieku to 8 lat, których co najmniej jeden rodzic podlega ubezpieczeniu KRUS w pełnym zakresie.

Więcej informacji na stornie internetowej organizatora:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02rhs673Wqwrq1yt85buLAXMkWkp8zK8FPxoTUZCo7VWUzf3mZEpBhrRrMGN13cuzal&id=100083541362132

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status