FREESTYLE FOOTBALL W ZSS w KLWOWIE 19.05.2023

W miniony piątek do naszej szkoły zawitał gość, który w swoim CV ma tytuł mistrza świata!!! Był to Pan Paweł Skóra, tytuł ten wywalczył w dziedzinie sporu, która jednocześnie jest jego życiową pasją, a mowa tu o Freestyle Football. Sport ten polega na wykonywaniu trików przy użyciu piłki
do gry w piłkę nożną. W spotkaniu z Panem Pawłem uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Podczas tego spotkania mogli zobaczyć pokaz na najwyższym poziomie, posłuchać opowiadań oraz osobiście porozmawiać z mistrzem, otrzymać  autograf  i wykonać pamiątkowe zdjęcie. Pan Paweł podzielił się wspomnieniami z wielu zagranicznych wyjazdów (Paryż, Doha, Sydney i wiele innych), starał się zaszczepić wiarę w samego siebie i siłę w dążeniu do swoich marzeń naszym uczniom. Samo spotkanie było bardzo przyjemne i żywiołowe!

Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status