WIZYTA W OSP

Dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły strażaków z OSP w Klwowie.
Podczas wizyty przedszkolaki złożyły strażakom życzenia z okazji ich święta, wyrecytowały wiersz i wręczyły laurkę. Poznały wyposażenie wozu strażackiego i specyfikę pracy strażaka, a także oglądały sprzęt gaśniczy i ratowniczy. Miały możliwość przymierzenia hełmu i wejścia do wozu strażackiego, dzięki czemu mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy.
Dziękujemy strażakom za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania ich pracy. Wszystkim strażakom życzymy bezpiecznej służby oraz wszelkiej pomyślności!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status