V FESTYN RODZINNY

31 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Klwowie odbył się
V Festyn Rodzinny. Bogaty program uroczystości zgromadził tego dnia w szkole rodziców,  zaproszonych gości  – przyjaciół szkoły oraz całą społeczność szkolną, którzy wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień, połączony z okazji obchodów Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Taty.

Uroczystość rozpoczęła się w pięknie udekorowanej na tą okazję hali sportowej.
Część oficjalną uroczystości rozpoczęła Pani wicedyrektor, która powitała wszystkich zgromadzonych gości. Złożyła serdeczne życzenia Dzieciom i Ich Rodzicom, a następnie zaprosiła na występ artystyczny przygotowany specjalnie na tą okazję w ramach wdzięczności za trud wychowania i opiekę. Wyrazem wdzięczności dzieci dla Rodziców były życzenia i kwiaty.

Po chwilach wzruszenia na scenie pojawili się uczestnicy zajęć tanecznych, którzy swoje talenty zaprezentowali w pokazie „Zumby”. Po tanecznych występach, w rytmach nowoczesnej muzyki wystąpiła młodzież z Liceum Kadetów w Lipinach, która zademonstrowała pokaz musztry paradnej.

Po pełnych wrażeń występach artystycznych rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Uczniowie wspólnie z rodzicami rywalizowali w wielu konkurencjach: przeciąganiu liny, rzucie woreczkami do celu, grze w piłkę nożną oraz koszykówkę. Sportowe zmagania dostarczyły wszystkim – zarówno zawodnikom, jak i kibicom wielu wrażeń.

Aby ostudzić sportowe emocje przyszedł czas na poczęstunek w formie przekąsek
z grilla, owocowego deseru i lodów.

Dużym zainteresowaniem w czasie trwania festynu cieszyły się specjalne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny oraz pokaz samochodów strażackich OSP w Klwowie.

Uroczystość przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu dzieci i letniego słońca. Dzień ten z pewnością wszyscy uczestnicy wspólnej zabawy będą wspominać jeszcze przez długi czas.

Dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców oraz Wszystkim, którzy tego dnia bawili się razem z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status