V FESTYN RODZINNY

31 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Lotników Polskich w Klwowie odbył się
V Festyn Rodzinny. Bogaty program uroczystości zgromadził tego dnia w szkole rodziców,  zaproszonych gości  – przyjaciół szkoły oraz całą społeczność szkolną, którzy wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień, połączony z okazji obchodów Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Taty.

Uroczystość rozpoczęła się w pięknie udekorowanej na tą okazję hali sportowej.
Część oficjalną uroczystości rozpoczęła Pani wicedyrektor, która powitała wszystkich zgromadzonych gości. Złożyła serdeczne życzenia Dzieciom i Ich Rodzicom, a następnie zaprosiła na występ artystyczny przygotowany specjalnie na tą okazję w ramach wdzięczności za trud wychowania i opiekę. Wyrazem wdzięczności dzieci dla Rodziców były życzenia i kwiaty.

Po chwilach wzruszenia na scenie pojawili się uczestnicy zajęć tanecznych, którzy swoje talenty zaprezentowali w pokazie „Zumby”. Po tanecznych występach, w rytmach nowoczesnej muzyki wystąpiła młodzież z Liceum Kadetów w Lipinach, która zademonstrowała pokaz musztry paradnej.

Po pełnych wrażeń występach artystycznych rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Uczniowie wspólnie z rodzicami rywalizowali w wielu konkurencjach: przeciąganiu liny, rzucie woreczkami do celu, grze w piłkę nożną oraz koszykówkę. Sportowe zmagania dostarczyły wszystkim – zarówno zawodnikom, jak i kibicom wielu wrażeń.

Aby ostudzić sportowe emocje przyszedł czas na poczęstunek w formie przekąsek
z grilla, owocowego deseru i lodów.

Dużym zainteresowaniem w czasie trwania festynu cieszyły się specjalne atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny oraz pokaz samochodów strażackich OSP w Klwowie.

Uroczystość przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu dzieci i letniego słońca. Dzień ten z pewnością wszyscy uczestnicy wspólnej zabawy będą wspominać jeszcze przez długi czas.

Dziękujemy Dyrekcji, Radzie Rodziców oraz Wszystkim, którzy tego dnia bawili się razem z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *