DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wśród gości powitaliśmy zastępcę wójta gminy pana Piotra Regułę oraz przewodniczącego rady gminy pana Jerzego Sieczaka.

Dyrektor szkoły pani Edyta Sobczak podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za ich pracę oraz wręczyła nagrodę dyrektora. Nagrodę Wójta Gminy Klwów otrzymała dyrektor szkoły pani Edyta Sobczak i wicedyrektor pani Małgorzata Kopczyńska. W uroczystości uczestniczyli także przedstawiciele Rady Rodziców, którzy podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.
Wszyscy pracownicy szkoły oraz goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIIIb oraz chór szkolny. Uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili specyfikę pracy pedagogów.

Na zakończenie akademii uczniowie zagrali „100 lat” na bum bum rurkach oraz dzwonkach,  złożyli życzenia i wręczyli kwiaty nauczycielom, pracownikom obsługi oraz gościom.

Barbara Ogińska, Katarzyna Wójcik, Beata Zagaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *