UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

W dniu 1 września 2021 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Po uroczystej mszy świętej  uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się na hali. Pani dyrektor powitała powracających po wakacjach uczniów oraz pracowników szkoły. Zapoznała zebranych z najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowego roku szkolnego. Przypomniała również o tragicznej rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Uczniowie klasy IV przedstawili krótką cześć artystyczną dotyczącą rocznicy wybuchu wojny. Po spotkaniach z wychowawcami przedstawiciele kl.IV wraz z wychowawcą złożyli symboliczne wiązanki kwiatów i zapalili znicze przy pomniku Lotników Polskich oraz na grobie żołnierzy na cmentarzu w Klwowie.

Bożena Korycka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *