GÓRA GROSZA

W tym roku szkolnym, mimo sytuacji panującej w kraju i na świecie, nasza szkoła wzięła udział w akcji Góra Grosza. Zasady zbiórki pieniędzy mieliśmy troszkę inne niż dotychczas, ponieważ wzięli w niej udział tylko uczniowie klas I – III. Tegoroczną zasadą była zbiórka groszy w domach do swoich słoików, a następnie w wyznaczonym dniu przez Samorząd Uczniowski nasi uczniowie dostarczyli swoje zbiory do swoich klas w szkole. Zbiórka trwała od początku roku szkolnego aż do ostatniego dnia maja. Przeliczone pieniądze przez uczniów klasy III zostały przekazane na ręce Fundacji Nasz Dom!

Wszystkim uczniom dziękujemy za współpracę i w przyszłym roku również zachęcamy do wzięcia udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu.

Samorząd Uczniowski

Opiekun Szymon Głuch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *