DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca 2021 roku wszyscy uczniowie  Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Klwowie uczcili swoje wielkie święto – Dzień Dziecka. Poznali historię związaną z tym dniem, dowiedzieli się jak i kiedy świętują ich koledzy z innych krajów. Przypomnieli sobie swoje prawa i obowiązki.

W tym dniu było dużo swobody, niespodzianek i radości. Nie zabrakło życzeń i różnych atrakcji głównie sportowych: wyścig w workach, skakanie na piłkach, chodzenie na szczudłach, zjeżdżalnie i drabinki no i oczywiście mecz piłki nożnej. Dużym zainteresowaniem  cieszyły się zabawy z chustą i puszczanie baniek mydlanych.

Podczas przerw między kolejnymi konkurencjami nasi młodzi zawodnicy mieli do dyspozycji ” kuchnię polową „,  w której mogli zregenerować siły na dalsze zmagania.

Hanna Rokicka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *