Przywozy
Autobus I
7.40 | Sady Kolonia, Przystałowice Duże Kolonia, Przystałowice Duże |
8.00 | Kadź |
8.05 | Sulgostów |
8.10 | Drążno |
Autobus II
7.50 | Brzeski |
8.00 | Podczasza Wola |
Odwozy po egzaminie, około godziny:
12.10 we wtorek,
11.30 w środę
11.15 w czwartek