Szanowni Rodzice,

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od poniedziałku, 26 października 2020 r. do 8 listopada 2020 r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne w klasach od IV do VIII szkoły podstawowej.

Uczniowie tych klas będą uczyć się zdalnie realizując zajęcia według dotąd obowiązującego planu. Nauczyciele będą kontaktować się z uczniami za pośrednictwem platformy TEAMS – uczniowie zostali przygotowani do korzystania z niej. Część zajęć odbywać się będzie on-line, do pozostałych nauczyciele prześlą uczniom materiały za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Obowiązkiem uczniów jest codzienne logowanie się do dziennika, pobieranie przesłanych materiałów i odsyłanie zleconych prac oraz uczestniczenie w zapowiedzianych lekcjach on-line. Brak kontaktu ze strony ucznia w dniu zajęć nauczyciele będą odnotowywać jako nieobecność. Warunkiem niezbędnym do prawidłowej realizacji zajęć jest posiadanie komputera z dostępem do internetu.

Uczniowie klas I – III i dzieci z oddziału przedszkolnego będą uczyć się w szkole na dotychczasowych warunkach, kuchnia szkolna pracuje normalnie, przywozy i odwozy będą realizowane wg. obowiązującego harmonogramu (o ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco).

Z wyrazami szacunku

Edyta Sobczak – dyrektor szkoły

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Listopad 2020
P W Ś C P S N
« Paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30