ANDRZEJKI

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas zarówno młodszych jak i starszych. Na pierwszej części dyskoteki uczestniczyli nasi najmłodsi uczniowie z klas 1 -3. Pod czujnym okiem pani Justyny Pełki oraz pana Szymona Głucha uczestnicy zabawy świetnie się bawili przy nowoczesnej muzyce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też wróżby i konkursy specjalnie przygotowane na tę okazję przez dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. W drugiej części zabawy również i starsi uczniowie mogli skorzystać z konkursów oraz wróżb. Po zakończonych konkursach na każdego czekał słodki upominek. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły wspaniałe humory oraz ogromne uśmiechy na twarzach.

Szymon Głuch

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31