ANDRZEJKI

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas zarówno młodszych jak i starszych. Na pierwszej części dyskoteki uczestniczyli nasi najmłodsi uczniowie z klas 1 -3. Pod czujnym okiem pani Justyny Pełki oraz pana Szymona Głucha uczestnicy zabawy świetnie się bawili przy nowoczesnej muzyce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też wróżby i konkursy specjalnie przygotowane na tę okazję przez dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. W drugiej części zabawy również i starsi uczniowie mogli skorzystać z konkursów oraz wróżb. Po zakończonych konkursach na każdego czekał słodki upominek. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły wspaniałe humory oraz ogromne uśmiechy na twarzach.

Szymon Głuch

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031