Boskie Poczucie Humoru, czyli Opowieści Biblijne

Historie biblijne to prawdziwa skarbnica, z której czerpią inspiracje pisarze, poeci, malarze,
a także młodzi aktorzy Wrocławskiego Teatru In-Art., którego sztukę współczesną mogli podziwiać uczniowie klasy VB i VIA wspólnie z opiekunami p. A. Nogą, p. A. Kośką i p. A. Dąbrowską.

3 października z okazji Dnia Chłopaka młodzież udała się do Radomia na spektakl pt. ”Boskie Poczucie Humoru, czyli Opowieści Biblijne”. Spektakl okazał się wspaniałą lekcją dydaktyczną – pokazującą jak żyć we współczesnym świecie oraz lekcją wychowawczą, w czasie, której uczniowie poznali wciąż aktualne wzorce osobowe, zachowania, wady i pragnienia kształtujące oblicza młodego człowieka.

W nieco komediowy sposób aktorzy uświadomili uczniom, że nic nie jest ostateczne, wszystko da się naprawić. Potrzebna jest do tego siła ducha, wiara, pokora i wytrwałość w dążeniu do celu.

Anna Noga

Zostaw komentarz

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Sierpień 2020
P W Ś C P S N
« Lip    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31