Archive for Grudzień 8th, 2019

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W WIENIAWIE

niedziela, Grudzień 8th, 2019

W dniu 29 listopada zespół reprezentujący naszą szkołę pod opieką pana Szymona Głucha uczestniczył w Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców z rocznika 2008 w Wieniawie. Udział w turnieju brało 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Chłopcy z Klwowa w swoim ostatnim meczu turnieju pokonali zespół z Przysuchy, co zapewniło Im III miejsce i pokaźny Puchar.

Serdecznie gratulujemy!

Szymon Głuch

ANDRZEJKI

niedziela, Grudzień 8th, 2019

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas zarówno młodszych jak i starszych. Na pierwszej części dyskoteki uczestniczyli nasi najmłodsi uczniowie z klas 1 -3. Pod czujnym okiem pani Justyny Pełki oraz pana Szymona Głucha uczestnicy zabawy świetnie się bawili przy nowoczesnej muzyce. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też wróżby i konkursy specjalnie przygotowane na tę okazję przez dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. W drugiej części zabawy również i starsi uczniowie mogli skorzystać z konkursów oraz wróżb. Po zakończonych konkursach na każdego czekał słodki upominek. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły wspaniałe humory oraz ogromne uśmiechy na twarzach.

Szymon Głuch

TURNIEJE SPORTOWE

niedziela, Grudzień 8th, 2019

22 oraz 27 listopada w naszej szkole odbyły się turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatowym ogólnopolskiego cyklu rozgrywek piłkarskich o Puchar Tymbarku w kategoriach wiekowych U12 i U10. W pierwszym turnieju brało udział 7 zespołów spośród których najlepszym okazał się zespół reprezentujący szkołę z Borkowic. Nasz zespół uplasował się na III miejscu. Natomiast w młodszej kategorii wiekowej rywalizowało 4 drużyny. Tutaj zwycięzcą została drużyna reprezentująca szkołę z Gielniowa. Nasza drużyny podobnie jak i starsi koledzy zajęła III miejsce. Zarówno starsi jak i młodsi wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki. Organizatorem wydarzeń sportowych we współpracy z PZPN był pan Szymon Głuch.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową walkę i udział w turniejach.

Szymon Głuch

Szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy”

niedziela, Grudzień 8th, 2019

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Przysusze informuje:

Uwaga najmłodsi mieszkańcy wsi! Rozdajemy nagrody!
Z myślą o Was Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w ramach działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym rolników przygotowała szkolenie e-learningowe dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, które w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Szkolenie podzielone jest na trzy moduły: Maszyny i Narzędzia, Zwierzęta oraz Siedlisko, a każdy z nich zawiera zagadki i quizy, dzięki którym łatwiej jest przyswoić wiedzę na temat bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim.
Zapraszamy do ukończenia szkolenia dostępnego pod adresem: prewencja.krus.gov.pl
Certyfikat uzyskany po rozwiązaniu testu końcowego wraz z formularzem zgłoszenia należy wydrukować i przesłać na adres:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Biuro Prewencji,
al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa, do dnia 13.12.2019 r.
z dopiskiem Szkolenie e-learningowe dla dzieci. Spośród zgłoszeń wylosowanych zostanie 50 osób, które otrzymają nagrody rzeczowe w postaci hulajnogi.
Zasady przyznawania nagród i Formularz zgłoszenia do pobrania na stronie https://liblink.pl/EsqvknPFZY

“Wychowanie jest uczeniem się szczególnego rodzaju - uczeniem się postaw, rozwijaniem wrażliwości, a także odkrywaniem własnych możliwości, talentów, mocnych stron i budowaniem na nich własnej tożsamości i siły. Jest też uczeniem się konstruktywnego radzenia sobie z własnymi brakami, trudnościami i negatywnymi emocjami. Jest więc budowaniem człowieczeństwa.”

H. Rilke

Wyszukiwarka
Kalendarz
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis   Sty »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Theme Credit:

Design by: SEO Specialist
Coded by: Marketing Software